Компанія

Водостічні системи

ПЛАСТИКОВА ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА RAINWAY

Елементи RainWay 90 та RainWay 130 сконструйовані так, що дозволяють збирати комплексну систему для даху будь-якої конфігурації і, якщо це потрібно, можуть з’єднуватися з наземним водовідводом та зливовою каналізацією.

Завдяки дизайну і різноманіттю кольорів, водостічна система RainWay прекрасно поєднується з усіма видами покрівельних матеріалів. Ви можете обрати один із шести кольорів: цегляний, червоний, зелений, сірий, білий, коричневий.

Елементи водостічної системи: ринва, муфта ринви, кронштейн ринви, воронка ринви, заглушки ринви ліва, заглушка ринви права, кут ринви зовнішній 90°, кут ринви внутрішній 90°, кут ринви зовнішній 135°, кут ринви внутрішній 135°, труба водостічна (3 м), муфта труби, відвід двохмуфтовий 67°, відвід двохмуфтовий 87°, відвід одномуфтовий 67°, відвід одномуфтовий 87°, трійник 67°, адаптер труби 100/75, кронштейн труби.

Водостічна система RainWay — герметична система, що не допустить протікання впродовж довгих років служби. Якість продукції засвідчують відповідні сертифікати.

Перевагами цієї системи є гарний опір старінню, стійкість до впливу озону, низький ступінь затвердіння при низьких температурах і чудові ущільнювальні якості. Термін експлуатації при нормальній температурі використання – від -40 ° до + 60 ° С, становить більше 30 років.

ПЛАСТИКОВА ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА Gamrat

Фірма АТ «GAMRAT» виробляє водостічні системи з PVC-U вже більше 25 років. Ці системи запроектовані спеціально з урахуванням важких, змінних кліматичних умов, існуючих на території нашої країни. Перевірені на практиці системи користуються довірою підрядників і інвесторів, зайняли своє місце на мільйонах дахів.

Жолоби і водостічні труби повинні складуватися та перевозитися в горизонтальному положенні, укладеними плоско. Перший ряд жолобів повинен лежати на рівних підкладках і прилягати до них по всій довжині. Допустима висота складування 1 м. Гострі краї стійок і транспортних засобів, що стикаються з жолобами і трубами, необхідно ізолювати, напр., Дошками. Фасонні елементи, упаковані в картонні коробки, слід складувати в закритих приміщеннях і перевозити критими транспортними засобами. На час транспорту вантаж повинен бути закріплений нерухомо. Рекомендується виконувати навантаження і розвантаження вручну, а в разі застосування механічних засобів забороняється кидати елементи і допускати до їх зминання.

Більшість фасонних елементів упаковується в окремі пластикові пакети. Чи не дозволяється піддавати таким чином упаковані елементи тривалому впливу сонячних променів.

ВОДОСТІЧНА СИСТЕМА Stream

Водостічні системи «Stream» функціональне доповнення до покрівельного комплекту. Вони захищають зовнішні стіни і цоколь від води, фундамент від надмірного зволоження. Завдяки водостоку вода з даху збирається і прямує в одне місце, і вдома не загрожує передчасне руйнування.

Загальна інформація
Правильний монтаж системи забезпечує швидкий і надійне відведення води з поверхні даху протягом усього часу експлуатації, а також скорочує профілактичні роботи по проведенню очистки жолобів від опалого листя. Для того щоб гарантувати повне задоволення нашим продуктом, ми даємо рекомендації і поради з монтажу. Просимо ознайомитися з ними перед установкою водостічної системи «Stream».

Монтаж гаків
Довгі гаки для монтажу на кроквах, латах або дошках загинаються згідно нахилу жолоба (3-5 мм на м / п). Торцеві гаки служать для безпосереднього монтажу на торцеву дошку з урахуванням відповідного нахилу жолоба (3-5 мм на м / п).
Гаки монтуються з інтервалом 60-90 см, крайні гаки кріпляться на відстані 10 см від краю жолоба. Необхідно пам’ятати, що гак встановлюється з кожного боку кута. Монтаж гаків починається з кріплення крайніх гаків, між якими натягується шворка, яка відзначає нахил жолоба. У разі застосування двох зливних труб, гаки монтуються від середини площини під нахилом до цих двох трубах.


Монтаж виведення з жолоба
На жолобі відзначається місце, де буде встановлена ​​зливна труба, і за допомогою пилки по металу випилюється отвір. Краї отвору відгинаються так, щоб полегшити злив води до висновку з жолоба. Висновок з жолоба монтується безпосередньо на жолоб, при цьому вигнутий край виведення кріпиться до зовнішнього краю жолоба.
Далі висновок притискається до ринви і закріплюється.


Монтаж жолоби, з’єднувачів жолоби, заглушок і кутів
Жолоби разом з висновком монтуються в замок, який присутній на раніше встановлених гаках, в наступному порядку: спочатку внутрішній край, а потім – зовнішній. Далі монтуються такі жолоби і кути. Для ущільнення з’єднань водостічних труб і кутів застосовується з’єднувач жолоба. Потрібно звернути увагу, щоб з’єднання перебували на однаковій відстані між гаками.
З’єднувач жолоба монтується на задню частину жолоба так, щоб гумовий ущільнювач розміщувався на середині стику двох ринв або ринви і кута, після чого замикається з’єднувач на зовнішній стороні жолоби. Жолоби і кути встановлюються з відступом 2-3 мм між ними для компенсації зміни довжини.
Заглушки монтуються на кінцях жолоба з додаванням невеликої кількості силікону. Потім заглушки міцно притискаються, при цьому їх задні краю загинаються за водостічну трубу.


Монтаж зливної труби
На стіні визначається лінія, уздовж якої буде кріпитися зливна труба. Кріплення прикладається до труби, зазначається місце її монтажу, і робляться монтажні отвори. Кріплення труби монтується за допомогою дюбелів. При установці до утепленій стіні потрібно підібрати дюбеля відповідної довжини. Перше кріплення труби монтується безпосередньо під коліном, а останнє – перед зливом. Максимальна відстань між кріпленнями труби не повинно перевищувати 1 м.

На прикріплену трубу набиваються з’єднувачі, при цьому використовуються підкладки з дерева. На кінці труби монтується слив, а в разі відведення води в каналізацію – зливна труба з фланцем.

Компанія “Все для Даху”

Волинська область,
м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 990 (Окружна)

зв’яжіться з нами

+38 (097) 968 41 43

vse_dlya_dahy@ukr.net

Ми в соціальних мережах