Компанія

Мінеральна вата

МІНЕРАЛЬНА ВАТА ROKWOOL

Технічні Параметри Мінеральна вата Rokwool

Утеплювач призначення для звуко- та теплоізоляції вентільованіх покриттів та горища, дерев’яних балкових перекріттів, підвісних стель та перегородок, Заповнення у каркасному будівництві. Завдяк вінятковім технологічним рішенням мінеральної вати Rockwool Multirock володіє такою волокнисті структури, Завдяк Якій отримується поєднання хороших техніко-експлуатаційних параметрів та малої ваги вироби.
Циліндри гідрофобізовані на синтетичному сполучному представляють собою порожні вироби, які виготовляються з кам’яної вати на основі гірських порід базальтової групи. Вироби можуть випускатися з покриттям алюмінієвою фольгою. Циліндри мають суцільний поздовжній розріз по одній стороні і відповідний йому надріз зсередини на протилежному боці для зручного монтажу на трубопровід. Площина, в якій лежать лінії розрізу і надрізу, проходить через вісь циліндра ..

ЗАСТОСУВАННЯ

Циліндри призначені для високотемпературної теплової ізоляції технологічних трубопроводів з температурою теплоносія до + 650 ° С

МІНЕРАЛЬНА ВАТА ТЕХНО НІКОЛЬ

Технічні параметри Мінеральна вата Техно ніколь

Базальтовий утеплювач (мінеральна або кам’яна вата) – один з найбільш популярних на сьогоднішній день теплоізоляційних матеріалів, який посів лідируючі позиції на будівельному ринку України, завдяки своїм численним перевагам і унікальним властивостям.

М’яка теплоізоляція не тільки відмінно справляється зі своїм основним призначенням, але і виступає чудовим звукоізолятором і вогнезахистом. Свою назву, базальтовий утеплювач отримав завдяки використанню в якості основного компонента гірських порід габро-базальтової групи і схожою з ватою структурі.

Тут піде мова саме про мінеральну вату ТехноНІКОЛЬ.

Вона в свою чергу ділиться на кілька видів, які використовують для покрівлі, для утеплення стін, підлог, різного виду приміщень і ін.

Мінеральна вата ТЕХНОНІКОЛЬ – це легкий гідрофобізований, негорючий тепло-, звукоізоляційний мат на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Область застосування

Матеріал рекомендований для застосування в котеджному і малоповерховому будівництві в якості тепло-звукоізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги та перекриття, перегородки.

Компанія “Все для Даху”

Волинська область,
м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 990 (Окружна)

зв’яжіться з нами

+38 (097) 968 41 43

vse_dlya_dahy@ukr.net

Ми в соціальних мережах