Компанія

Мансардні вікна

МАНСАРДНЕ ВІКНО VELUX

Технічні параметри Мансардне вікно Velux

Мансардні вікна ВЕЛЮКС складаються з двох лінійок – практичного рішення Optima та розкішної лінії Premium для любителів дизайну та передових технологій. Кожна лінійка мансардних вікон має цікаві новинки, інноваційні та унікальні пропозиції. 
Ми постійно покращуємо мансардні вікна, штори та інші продукти VELUX і прагнемо створити теплу, комфортну та світлу мансарду. 

Функціональні та практичні мансардні вікна за доступною ціною.

Мансардні вікна VELUX нового покоління мають більшу площу засклення, що сприяє проникненню більшої кількості денного світла та кращому виду з вікна. 

Ефективне провітрювання

Вбудований вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення навіть при закритому вікні.

Насолоджуйтесь денним світлом

Збільшена площа засклення на 10 % у вікнах VELUX Optima Line сприяє проникненню більшої кількості денного світла

Коли встановити вікно з ручкою знизу?

Міцна ручка з цинку розташована в нижній частині вікна дозволяє керувати вікном на завищеній позиції, якщо високого пристінку не вдалося уникнути. Нижня ручка дозволяє зафіксувати вікно в двох позиціях для провітрювання.

МАНСАРДНЕ ВІКНО FAKRO

Технічні параметри Мансардне вікно Fakro

Мансардні вікна повинні забезпечувати не лише простоту використання, але стиль, функціональність та безпеку. Конструкція вікна продумана таким чином, щоб ефективно забезпечити приміщення природнім денним світлом і свіжим повітря без зайвих втрат тепла. Впроваджуючи інноваційні рішення для виконання цих вимог дахові вікна FAKRO стали промисловим стандартом.

Такі функції, як автоматична вентиляційна щілина, яка забезпечує оптимальний потік свіжого повітря і система зміцнення конструкції topSafe®, яка значно підвищує стійкость до вламування, зробили революцію на ринку та сприяли впровадженню екологічно безпечних технологій. А це дозволило FAKRO створити одні з найбільш енергофективних мансардних вікон на ринку.

Характеристика:

  • Дахове вікно нового покоління з двома функціями відчинення: відхильна (відчинення по верхній осі) та обертальна (від­чинення по середній осі). Відокремлені одна від одної функції відчинення гарантують стійкість і збільшують безпеку екс­плуатації.
  • Функція відхиляння в діапазоні 0-35° дає можливість зручно підійти до відчиненого вікна, що збільшує корисний простір приміщення, а також гарантує необмежений вигляд назовні. Обертальна функція до 180° використовується для миття зовнішнього скла чи користування маркізою.
  • Новаторська система фурнітури гарантує включення лише одного способу відчинення і повну стабільність рами як при відхилянні, так і при обертанні.
  • Спосіб відчинення міняється завдяки перемикачу preSelect, який розміщений посередині в боковій частині коробки. Перемикач стає доступним при відчинені рами.
  • Зручна експлуатація вікна за допомогою ручки, розміщеної в нижній частині рами. Ручка Елегант має два положення для мікропровітрювання.
  • Легкий спосіб миття зовнішнього скла чи користування маркізою завдяки фіксатору, який блокує обернену раму в позиції 180°.
  • В стандартній пропозиції з енергозберігаючим склопакетом U3.
  • Підвищена стійкість до вламання – система topSafe.
  • Широкий асортимент аксесуарів.
  • Діапазон монтажу 15-55°

МАНСАРДНЕ ВІКНО ROTO

Roto Q – це інноваційна модель центрально-поворотного мансардного вікна, яка відрізняється високим рівнем інноваційності. Основна принцип вікна Roto Q – це “умно та легко!”.
Деревянному мансардному вікні Roto Q-4H притаманний сучасний дизайн, висока якість, енергоефективність, міцність, довговічність, і, звичайно ж, простий та легкий монтаж з ліцензією на «клік» – без використання інструментів.
Преимущества:
сучасне остеклення забезпечує сприятливу клімат в мансардному приміщенні та низьке споживання енергії
сучасний дизайн і гарантія якості
високий рівень термоізоляції, в стандарті коефіцієнт Rо = 0,83 м2С / Вт
дерев’яний профіль створки (120мм)
високий показник водонепроникності (1200 Ра)
4-й, найвысший, класс повітряхопроницаемості
Наличие нестандартных размеров окон (114 * 160, 134 * 160), низкая посадка окна, обеспечивающая гармоничное соединение окна с поверхностью кровли
ергономічна ручка вікна, зручна для відкривання однією рукою
монтаж без використання інструментів
качество «німецька виготовлена»
регульована фурнітура, яка без демонтажу вікна дозволяє усунути перекоси й зазоры, що з’являються в результаті зміни кровельної конструкції.

Склопакети

Стандарт 2S – однокамерний енергозберігаючий склопакет: зовнішній скло – закалене (ESG), аргон.
Comfort 2C – однокамерний низькоемісійний склопакет: зовнішнє скло закалене (ESG), внутрішнє – безпечне клеєне скло триплекс (VSG), аргон, підвищена захист від шуму.
Комфорт 3С – двокамерний низькоямісний склопакет: зовнішнє та середнє скло закалене (ESG), внутрішнє – безпечне склеінне скло триплекс (VSG), аргон, із зовнішнього боку склопакети з антиконденсатним покриттям, підвищена захист від шуму.
Преміум 3P – двокамерний низькоеменний склопакет: зовнішнє та середнє скло закалене (ESG), внутрішнє – безпечне склеінне скло триплекс (VSG), криптон, із зовнішнього боку склопакети з антиконденсатним покриттям, підвищена захист від шуму.
Acustic 3A – двокамерний акустичний склопакет: зовнішнє та внутрішнє скло – безпечні клеєні триплекс (VSG), середнє – закалене (ESG), криптон, максимальна захист від шуму – 4 клас.

Roto QТ – це версія з електричним управлінням центрально-поворотного мансардного вікна нової генерації – Roto Q, який відрізняється сучасним дизайном та високою енергоефективністю. Дана модель вікна рекомендується для установки в зони на великій висоті від рівня пола, коли людині важко витягнути руками.
Преимущества:
сучасне остеклення забезпечує сприятливу клімат в мансардному приміщенні та низьке споживання енергії
сучасний дизайн і гарантія якості
високий рівень термоізоляції, в стандарті коефіцієнт Rо = 0,83 м2С / Вт
дерев’яний профіль створки (120мм)
високий показник водонепроникності (1200 Ра)
4-й, найвысший, класс повітряхопроницаемості
наличие нестандартных размеров вікон (114 * 160, 134 * 160)
низька посадка вікна забезпечує гармонічне з’єднання вікна з поверхнею крівлі
ергономічна ручка вікна, зручна для відкривання однією рукою
монтаж без використання інструментів
качество «німецька виготовлена»
регульована фурнітура, яка без демонтажу вікна дозволяє усунути перекоси й зазоры, що з’являються в результаті зміни кровельної конструкції.

Склопакети

Standard 2S – однокамерный энергосберегающий стеклопакет: внешнее стекло – закаленное (ESG), аргон.

Comfort 2C – однокамерный низкоэмиссионный стеклопакет: внешнее стекло закаленное (ESG), внутреннее – безопасное клеенное стекло триплекс (VSG), аргон, повышенная защита от шума.

Comfort 3C – двухкамерный низкоэмиссионный стеклопакет: внешнее и среднее стекла закаленные (ESG), внутреннее – безопасное клеенное стекло триплекс (VSG), аргон, с внешней стороны стеклопакет с антиконденсатным покрытием, повышенная защита от шума.

Premium 3P – двухкамерный низкоэмиссионный стеклопакет: внешнее и среднее стекла закаленные (ESG), внутреннее – безопасное клеенное стекло триплекс (VSG), криптон, с внешней стороны стеклопакет с антиконденсатным покрытием, повышенная защита от шума.

Acustic 3A – двухкамерный акустический стеклопакет: внешнее и внутреннее стекла – безопасные клееные триплекст (VSG), среднее – закаленное (ESG), криптон, максимальная защита от шума – 4 класс.

Інтеллектуальні технології неможливо побачити, їх можна тільки почувствовать. Цей принцип служив основою для створення автоматично керованого мансардного вікна RotoComfort i8 з двома осями повороту створки.
Мансардное вікно i8 – це 1-е в світі повністю автоматизоване вікно з двома осями повороту створки, в якому 4 електропривода вбудовані в конструкцію. Завдяки такому розташуванню елементи скрыті для користувача.
Преимущества:
1-е повністю автоматизоване вікно з двома осями повороту створки
простого управління з допомогою блоку управління через пульт ДУ, кнопки вимикача, планшета, смартфона
беззвучна робота електропривода
установлен датчик дождя
невидимая система електропривода
можливість управління роботою вікна за допомогою таймера
високий рівень безпеки (завдяки автоматичним точкам замикання)
відповідність самим високим стандартам термоізоляції
сумісність з системою RotoMatic, а також з KNX – всесвітньою системою автоматизації обладнання та будівель
сучасний дизайн: обтекаемая форма зовнішніх накладок в стандартному кольорі – антрацит металік
міцна профіль з ПВХ (Рехау, Алупласт – Німеччина)
підходить для приміщень з підвищеною вологістю: кухня, ванні кімнати
енергозбереження – термоізоляційний блок WD в стандартному комплектації.

Склопакети

Roto blueLine (I85) – однокамерний енергозберігаючий склопакет заповнений аргоном: зовнішнє скло – закалене (ESG).
Roto blueTec (I89G) – двокамерний низькоекранний склопакет: заповнений аргоном: зовнішнє та середнє скло – закалене (ESG), внутрішнє – безпечне склеєне скло триплекс (VSG).
Roto blueLine Plus (I88) – однокамерний енергозберігаючий склопакет: заправлений аргоном: зовнішній скло – закалене (ESG), внутрішнє – безпечне склеєне скло (триплекс), захист від шуму.
Roto blueTec Plus (I89P) – двухкамерный низькоэмиссионный склопакет: наповнений криптоном: зовнішнє та середнє скло закаленого (ESG), внутрішнє – безпечне склеєне скло триплекс (VSG).
Roto acusticLine NE – двухкамерный низкоэмиссионный стеклопакет для пасивних будинків: 32 мм = 2х4 / 7/4/7 / 2×3 наповнений криптоном: зовнішнє та внутрішнє скло – безпечні клеєні триплекси (VSG), середнє – закалене (ESG), захист від шуму.

Компанія “Все для Даху”

Волинська область,
м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 990 (Окружна)

зв’яжіться з нами

+38 (097) 968 41 43

vse_dlya_dahy@ukr.net

Ми в соціальних мережах