Компанія

Штахетник з металу

ШТАХЕТНИК ІЗ МЕТАЛУ

Металевий штахетник — популярний вид сучасних огорож

Паркан для будинку або дачі повинен виконувати дві основні функції: служити захистом від людей і тварин і бути елементом декору. Обов’язкові вимоги до огорожі: надійність, довгий термін служби, простота установки. Всім цим вимогам відповідає паркани з металевого паркану, тому такі паркани отримують в нашій країні все більшої популярності. Огорожа з металевого паркану має привабливий зовнішній вигляд, достатню міцність і жорсткість завдяки профільованої поверхні штакетин і конструкції самого паркану.

Металевий штахетник виготовляється з оцинкованої сталі товщиною 0.4-0.7мм. Зверху наноситься декоративне та антикорозійне покриття полімерною або порошковою фарбою різних кольорів (за каталогом RAL) та фактур. Висота секцій огорожі від 0.5м до 3м. Довжина від 0.5 м до 3м. Штахетник легко монтується на горизонтальні лаги з допомогою заклепок або саморізів. При односторонньому монтажі на 1 метр паркану монтується 6 планок штахети з інтервалом 35-45мм. При двосторонньому виконанні паркану інтервал між планками становить 80-85мм, на 1 метр паркану припадає 9 планок з двох сторін. Конструкційні особливості надають паркану високої міцності та жорсткості.

ЖАЛЮЗІ ІЗ МЕТАЛУ

Паркан жалюзі із металу

«Жалюзі» – новий сучасний оригінальний паркан, відмінно зарекомендував себе на українському ринку. Головна «фішка» парканів жалюзі – це одностороння оглядовість. Своїй назві паркан зобов’язаний схожою на жалюзі конструкції: горизонтальні металеві ламелі розташовуються паралельно один одному під певним кутом.

Така будова не заважає провітрювання території і проникненню сонячного світла на ділянку, паркан не здається громіздким, має сучасний привабливий вигляд і відмінно поєднується з будь-якими архітектурними елементами. І, найголовніше, паркан жалюзі успішно справляється зі своєю основною функцією – приватних даних і захистом.

Компанія “Все для Даху”

Волинська область,
м. Луцьк,
вул. Дубнівська, 990 (Окружна)

зв’яжіться з нами

+38 (098) 44 88 444

vse_dlya_dahy@ukr.net

Ми в соціальних мережах