Компанія

Натуральна черепиця

Пропонуємо натуральну черепицю на вибір

Цементно-піщана черепиця Аляска

Цементно-піщана черепиця Аляска, яку виробляють в Україні з 2004 року, додасть міцність і естетику будь-якому даху. Невеликі габарити черепиці Аляска суттєво зекономлять Вам гроші, адже буде дуже мало підрізування – максимум 3% загальної площі. Разом з тим, потрібно також окремо сказати про невелику вартість покрівлі цієї вітчизняної марки. При цьому, за якістю українська черепиця не поступається дорогим імпортним аналогам.
Черепиця Аляска – одна з найпотужніших на ринку, ніж гарантує відмінний рівень шумопоглинання, гідроізоляції, фортеці та термоізоляції. Додаткова перевага – широка гама відтінків і кольорів. Таким чином. Можна сміливо стверджувати, що дана цементно-піщана черепиця – відмінний вибір для тих господарів, яке віддають перевагу реальній якості, а не розкрученості бренду.

Цементно-піщана черепиця EURONIT

Цементно-піщана черепиця EURONIT, на думку багатьох будівельників, яких ми опитали, є ідеальним вибором для господаря, так як має оптимальне співвідношення «ціна-якість». Професійні покрівельники оцінять простоту її укладання, а господарі – надійність і високі естетичні властивості.
Ця німецька цементно-піщана черепиця виготовляється за спеціальною технологією, має опуклий овальний фалец, який забезпечує миттєвий відвід опадів з поверхні. Вже на стадії проектування моделей цементно-піщаної черепиці, компанія Еврон піклується про її майбутньої експлуатації: так, кожна плитка має чотири стабілізатора, які забезпечують рівномірний розподіл ваги і навантаження. Цій же меті служать і подвійні ребра жорсткості і навіть бічні профільовані нахлести -вони не тільки забезпечують челостность конструкції, але і служать захистом від обростання покрівлі мохом і відкладення солей. Так що натуральна черепиця EURONIT дозволяє з впевненістю пережити як найсуворіші карпатські зими, так і гаряче херсонське літо півдня нашої країни.
Особлива гордість компанії БМ Рубін, яка імпортує будь-які види покрівельних матеріалів, в тому числі і вироблені EURONIT – це особливий склад сучасного фарбового покриття HDS, яке наносять на поверхню цементно-піщаної покрівлі цієї німецької марки. Покриття настільки надійне і якісне, що максимально наближає експлуатаційні характеристики цементно-піщаної черепиці до показників натуральної керамічної черепиці.

Цементно-піщана черепиця BRAAS Франкфурт

Цементно-піщана черепиця Браас Франкфурт
Вибираючи черепицю для свого даху, ви повинні звернути увагу на кілька критеріїв:
надійність
довговічність
зовнішній вигляд.
Дуже високі показники цих індикаторів володіє німецька черепиця Braas Франкфурт. Чим вона так особлива? – Зараз розповімо.
Ця черепиця відрізняється високою надійністю. Вона може протистояти впливу граду, дощу, морозу, накопичення снігу і прямих сонячних променів. І це ніяк не впливає на її характеристики.
Покрівля з натуральної черепиці не може загорітися або згоріти, і при пожежах отримує мінімальні пошкодження. Звичайно, якщо спалах зупинено вчасно. Також у неї високий рівень теплостійкості. Що це означає? Що вам не треба витрачати теплову енергію на нагрівання взимку. Або охолодження влітку. Отже, є можливість економити.
Технічні характеристики черепиці Браас Франкфурт дуже переконливі. Вага однієї штуки – близько 4,5 кілограма. Розмір – 42 на 33 сантиметри, перекриття – 7,5-10,8 см (в залежності від кута даху), необхідну відстань між латами – 21,2-34,5 сантиметрів. Виходячи з перерахованих вище показників, витрата плитки дорівнює приблизно 10 штук на квадратний метр.
Окремо хочеться розповісти про матеріал, з якого зроблена черепиця. Це натуральний кварцовий пісок, який не виділятиме ні грама шкідливих речовин. Він надає виробу міцності і здатність витримати навантаження рівну 280 кг / см кв. Також до складу входить портландцемент і барвники. До речі, про барвники. Вони зроблені на базі оксиду заліза і здатні надати черепиці сім різних відтінків в двох типах покриття. Це хороший вибір для власних дизайнерських рішень.
Є 2 серії черепиці Braas Франкфурт – ЛЮМІНА і Cisar.
Cisar – більш блискуча черепиця і, відповідно, дорожча. Кольори в асортименті:
ЛЮМІНА:
графіт,
цегляний,
коричневий;
Цісар:
графіт,
каштановий,
цегляний,
чорний.
Гарантія виробника – 30 років, що підтверджує надійність черепиці. Надійність покрівлі – це надійність будинку і вона в ваших руках. Вибір за вами!

Цементно-піщана черепиця Vortex

Цементно-піщана черепиця Vortex – українська локалізація відомого італійського виробника. В общем-то, в цьому є сенс хоча б тому, що бетон (а саме з нього роблять цементно-піщану черепицю) відомий саме з часів Стародавнього Риму.
Вперше ж цементно-піщану черепицю в сучасному її розумінні справили в Німеччині, в далекому 1844 році. Використана Адольфом Крогер виробнича система стала дуже популярною саме на альпійських територіях: в Австрії, Німеччині, Швейцарії, північній Італії, адже цементно-піщана черепиці особливо хороша саме в Екстремальні погодні умови.
Vortex проводиться в Київській області за італійською технологією. Вона відмінно забезпечує мікроклімат покрівлі та мансарди. Ця черепиця не піддається гниттю, деформації, визвали перепадами температур і дуже стійко переносить навіть вплив кислотних дощів. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що черепиця Vortex ідеально підходить для погодних умов України і з легкістю витримає навіть Суворі зими Росії.

Цементно-піщана черепиця Braas Reviva

Цементно-піщана черепиця Braas Reviva
Цементно-піщана черепиця Braas Reviva – стильна класична черепиця, яка стане родзинкою Вашого будинку. Вона класичної форми – так званий бобровий хвіст, з перевагами перекриваються плиток профілю (невелика вага на м2, швидке укладання). Така черепиця була дуже популярна у Франції, де збереглися старовинні будинки, вкриті натуральною черепицею цієї форми. Черепиця Braas Reviva ідеально підійде для даху будинку, стилізованого під старовину.
Завдяки сучасним технологіям, які використовуються в процесі виробництва, плитка Браас Ревіво володіє прекрасними характеристиками:
висока міцність,
довговічність,
красивий виразний колір,
гладка поверхня.
Ця модель підкреслить красу Вашої покрівлі, вона укладається в різні форми, прекрасно вписуючись в будь-який архітектурний проект і, завдяки невеликій вазі, підійде також для дахів, які потребують ремонту.
Чому варто вибрати черепицю BRAAS REVIVA? – Її сильні сторони, як то кажуть, «на обличчя»:
Швидка збірка
Невелика вага – 49,5 кг / м2
Ідеально підходить для ремонтованих дахів
Класичний і стильний зовнішній вигляд.
В асортименті 3 кольори: цегельний, коричневий, чорний.
Виробництво – Німеччина.

Цементно-піщана черепиця Браас Харцер

Цементно-піщана черепиця Браас Харцер
Цементно-піщана черепиця Braas Харцер – універсальний матеріал, який підійде до багатьох видів дахів. Вона володіє плавним симметрическим хвилеподібним малюнком з помірним невисоким профілем. Її легко укладати, вона надійна в експлуатації. Зупинимося докладніше на її характеристиках.
Розміри вироби – 42 на 33 сантиметри, а вага – 4,3 кілограма. Перекриття – від 7,5 до 10,8 см. Необхідна відстань між латами в діапазоні від 31,2 до 34,5 см. Необхідна кількість на квадратний метр розраховується приблизно 10 штук (9,7-10,7 шт / кв.м ).
Монтувати черепицю Браас Харцер можна в певному кутовому діапазоні. Мінімально допустиме значення кута даху – 22 °.
Цементно-піщана черепиця Braas Харцер має відмінну звукоізоляцію. Всі звуки і шуми залишаються зовні за дахом. Ця герметичність і стійкість зберігається протягом десятиліть.
Ще одна перевага – якщо ваша дах (мала чи готувалася до установки) під бітумну черепицю, то не треба ніяких особливих приготувань, щоб поміняти її на цементно-піщану. Також їй не потрібно якесь особливе обслуговування на протязі експлуатації.
Ще одна важлива якість цементно-піщаної черепиці: вона з натуральних матеріалів. Ваша покрівля не буде виділяти ніяких шкідливих речовин. А це – вагома перевага.
Також перевагою цієї черепиці є те, що у несиметричного профіль, що дає можливість створити гармонійний образ покриття. Також до неї додаються безліч виробів з черепиці для створення різних елементів покрівельної системи. Всі вони відповідають кольору, формі і матеріалу покрівлі.
Є 2 серії черепиці Braas Харцер – ЛЮМІНА і Cisar.
Cisar – більш блискуча черепиця і, відповідно, дорожча.
Кольори в асортименті:
ЛЮМІНА:
бордовий,
графіт,
цегляний,
коричневий,
чорний;
Цісар:
графіт,
цегляний,
коричневий.
Гарантія виробника – 30 років, що підтверджує надійність черепиці.
Надійність покрівлі це надійність будинку і вона в ваших руках. Вибір за вами!

Цементно-піщана черепиця Браас Дабл S

Плитка з асиметричною хвилею Braas Дабл S робить кожну дах особливою і неповторною, створюючи цікаву гру світла і тіні. Особливості цього характерного профілю дуже цінуються в Європі.
Цементно-піщана черепиця Браас Дабл С – створює традиційну покрівлю, відмінно поєднуючись при цьому з елементами сучасного стилю. Велика розмаїтість форм черепиці та елементів покрівельної системи оптимально підходить для створення прекрасної даху з величезними функціональними можливостями.
Отже, Braas Дабл S – це:
чіткий характер;
асиметрична хвиля;
ідеально поєднується з новим будівництвом і змінами покрівлі;
особливий стиль і найпопулярніші кольори в наявності.
Чому ж черепиця Браас – це кращий вибір для Вашої покрівлі:
Вона надійна – витримує пориви вітру, сильний мороз і снігопади. 1000 і більше циклів морозостійкості – це її витримка, при нормі в Європі – 150 циклів.
Прослужить століття, зберігаючи прекрасний зовнішній вигляд, як більшість будинків в Європі.
Бездоганна 64-річна репутація – бренд популярний з 1953 року.
Витримує точкове навантаження 280 кг / см².
КОЛЬОРИ:
графіт,
каштановий,
коричневий,
цегляний,
чорний.

Цементнопіщана черепиця BRAAS TEGALIT

Якщо Вам подобається сучасний стиль в архітектурі – то натуральна черепиця BRAAS TEGALIT стане прекрасним завершальним штрихом Вашого будинку. Сучасний дизайн – чітко прокладених лінії і геометричний малюнок. Цементно-піщана черепиця Браас Тегаліт ідеально підходить для даху новозбудованого будинку в стилі хай-тек або мінімалізму, надаючи їй гладкий, сучасний вигляд. При цьому, її простий і елегантний дизайн дозволяє також без проблем реконструювати старі будівлі. Оригінальна і нетрадиційна форма плитки відмінно виглядає в чотирьох цікавих кольорах.

Tegalit задовольнить потреби творчих людей, які хочуть підкреслити свою індивідуальність і неповторність. Ви оціните стиль, геометрію і незвичність сучасного дизайну покрівлі.

Отже, BRAAS TEGALIT – це прекрасний вибір, тому що:

Він підкреслює дизайн сучасної архітектури
Підходить як для нових будинків, так і для реконструкції
Випускається з покриттям Протегон (Protegon)
Чітко прокладення лінії і геометричний малюнок створюють прекрасний дизайн в стилі хай-тек
Пропонує багато можливостей для реалізації проектів в 4-х кольорах.
КОЛЬОРУ: темно-сірий, графіт, цегляний, коричневий.

Виробництво – Німеччина.

Цементнопіщана черепиця BRAAS TEVIVA

Якщо охарактеризувати цементно-піщану черепицю BRAAS TEVIVA одним словом – то це буде «ПРОСТОТА». Ця натуральна черепиця – для любителів мінімалізму і сучасного стилю в архітектурі.

Плитка Teviva – це проста сучасна форма і чіткі лінії. Її тонка прямокутна форма підкреслить сучасну архітектуру будинку в стилі хай-тек і мінімалізму. Браас Тевіва прекрасно підходить як для нових будинків, так і для реконструкції старих будівель. В асортименті наймодніші кольори, які відповідають широкому діапазону кольорів, які використовуються в даний час на фасадах будівель.

Якщо Ви зупинили свій вибір на цементно-піщаної черепиці BRAAS TEVIVA – це прекрасний вибір! Отже, Braas Teviva:

Підкреслює стиль сучасної архітектури
У неї невелика вага – прибл. 46 кг / м2
Випускається з покриттям Протектор (Protector)
Ідеально підходить для нових будівель з сучасними лініями і для реконструкції старих будівель
Стильний зовнішній вигляд і модні кольори.
В асортименті 2 кольори: Цісар чорний, Цісар графіт.

Виробництво – Німеччина.