Компанія

Керамічна черепиця

Пропонуємо Вам керамічну черепицю на вибір

Керамічна черепиця BRAAS Смарагд

Керамічна черепиця BRAAS Смарагд сама незвичайна форма черепиці, навряд чи ви знайдете подібну форму в іншого постачальника керамічної черепиці. Черепиця BRAAS Смарагд чудово захищає від дощу при ухилі покрівлі від 16 °. Її незвичайна форма дозволить Вам отримати дійсно неповторну покрівлю, відмінну від усіх інших.

BRAAS Смарагд – ромбовидна керамічна черепиця

Смарагд – ромбовидна плитка, підходить для укладання при ухилі від 16 градусів

Параметри:

Довжина – 475 мм
Ширина – 440 мм
Висота – 31 мм
Крок обрешітки – 165 – 185 мм
Ухил покрівлі від 10 до 90 град.
Ухил покрівлі – від 16 град.
Витрата приблизний – 13 шт / кв.м.
Вага черепиці – 3,7 кг

Керамічна черепиця MeyerHolsen VARIO

Пряма крайка незаперечна перевага натуральної черепиці Altstadt Vario. Вона одночасно має всі переваги черепиці типу Hohlziegel, не втрачаючи при цьому очевидні плюси подвійного фальца.

Керамічна черепиця MeyerHolsen VARIO використовується для реконструкції монументів зодчества, пам’ятників архітектури, особливо, якщо збереження їх зовнішнього вигляду один з головних пріоритетів. Крім того, цю модель черепиці використовують і для покрівлі нових будівель, якщо покрівлі бажають надати ефект старовини.

Керамічна черепиця Meyer-Holsen RAVENSBERGER

Керамічна черепиця MeyerHolsen RAVENSBERGER має воістину візуальні і технологічні переваги. А її економічна вигідність вже стала легендою стреди покрівельників Німеччини та інших країн ЄС. RAVENSBERGER ідеальне поєднання естетики, технологічності укладання, легкості і доступної ціни.

Керамічна черепиця Koramic

Wienerberger – австрійська компанія, яка успішно займається виробництвом керамічної черепиці ось уже понад століття. Кредо компанії, яка володіє 13-ма заводами і випускає продукцію під маркою Koramic, – постійний інноваційне зростання і впровадження найсучасніших технологій.
Хоча глина – один з перших будівельних матеріалів і була відома як мінімум в стародавньому Єгипті, вона не тільки не втратила актуальності, а й по праву вважається кращим матеріалом для виробництва покрівельних матеріалів.
Компанія Wienerberger гарантує не менше 30 років служби для всієї номенклатури черепиці Koramic. Насправді вона простоїть більше 100 років, адже 30 років – це тільки гарантія виробника. Такий високий рівень якості досягається завдяки тому, що черепиця Корамік перевіряється в найавторитетніших лабораторіях і науково-дослідних інститутах Європи і світу. Всі товари Винербергер, які імпортує БМ Рубін, має сертифікат якості для країн ЄС EN 1304, а також ISO 9001.
Модельний ряд бренду Koramic дозволяє задовольнити будь-які потреби навіть самих делікатних клієнтів: ви зможете вибрати на свій смак класичну або модерну форму черепиці, будь-які відтінки кольору. Ви зможете вибрати черепицю 45 різних форм і типів з різним покриттям: натуральним, глазур’ю, ангоб, а широкий вибір аксесуарів для керамічної покрівлі задовольнить потреби навіть найвибагливіших клієнтів.

Керамічна черепиця CREATON FUTURA

Натуральна черепиця Creaton FUTURA (Футура) – це коли головне якість винесено в назву. Футуристичний дизайн разом з фірмовим якістю і великим розміром плитки вигідно відрізняють цю модель від її конкурентів.
Відмітною якістю черепиці «FUTURA» є її особлива форма з плавними переливами світлотіней, що створює відмінний оптичний ефект Вашої покрівлі.
Велика плитка дозволяє оптимізувати витрати черепиці – близько 10,8 шт. / М². Черепиця серії «FUTURA» розроблялася з особливою ретельністю, обмірковувалася кожна дрібниця. Ця натуральна керамічна черепиця забезпечує максимальний відтік води, відведення конденсату і зайвої вологи. Поверхня має грязеотталкивающими властивостями. Замок системи «лабіринт» забезпечує величезну зону рухливості – 29 мм.
Характеристики керамічної черепиці «FUTURA»:
Розмір – 300мм х 482мм.
Вага – 4,2 кг / шт. або 47,4 кг / м².
Допустимий ухил для монтажу черепиці від 10 ° до 90 °.
Кольори черепиці «FUTURA»:
– натуральний червоний;
– мідно-червоний ангобірованний;
– винно-червоний ангобірованний;
– темно-коричневий ангобірованний;
– сірий ангобірованний;
– сланцевий ангобірованний;
– чорний матовий ангобірованний;
– червоний глазурований;
– полум’яний глазурований;
– винно-червоний глазурований;
– коричневий глазурований;
– сланцевий глазурований;
– чорний глазурований;
– темно-коричневий глазурований;
– темно-зелений глазурований;
– коричневий глазурований.

Керамічна черепиця Erlus

Керамічна черепиця компанії Erlus відома у всьому світі. Ерлус – другий за величиною виробник натуральних покрівельних матеріалів у всій Німеччині. Так що справжня німецька надійність – це саме про продукцію Erlus.
Серед пріоритетів компанії:
ніколи не зупинятися в пошуку сучасних технологій, резервів поліпшення якості продукції – адже завжди можна зробити ще краще;
дотримуватися технології виробництва, яка передається з покоління в покоління і міститься в найсуворішому секреті;
ціна-якість – не просто красива фраза, а саме те співвідношення, яке робить продукцію затребуваною на ринку.
Властивості і характеристики черепиці Erlus
Найвища якість глини – фундамент якості продукції. Саме тому технологи компанії приділяють величезну увагу вибору натуральних компонентів черепиці. Сучасна автоматика, яка використовується в процесі виробництва, разом з тим. Гарантує якість нітрохи ні гірше, ніж справжні печі, використовуваний легендарними майстрами століття назад. Саме тому мінімальний ресчетний період експлуатації черепиці Erlus становить 100 років.
Справжньою перлиною в короні якості компанії стала серія черепиці, яка має самоочищаються властивості: завдяки спеціальному покриттю, така черепиця заощадить Вам гроші і час, які інші моделі вимагають для процедури очищення.

Керамічна черепиця Creaton Domino

Відмінною рисою натуральної черепиці Creaton серії «DOMINO» (Доміно) є переважання прямих ліній і гладких поверхонь плитки. Ця черепиця – поєднання інноваційних дизайнерських рішень (при цьому черепиця виглядає досить класично і не перевантажена стильовими рішеннями) і найвищих технічних параметрів. Прямолінійність черепиці відмінно поєднується з будь-якими сучасними дизайнерськими рішеннями, особливо в тих випадках, коли архітектор вирішив «розвантажити» проект від складних форм і криволінійності. Керамічна черепиця Креатон Доміно володіє сучасною формою і яскравим незвичайним дизайном. Її вважають за краще для будинків в стилі хай-тек.
Зворотний бік черепиці навмисно зроблена ребристою для того, щоб надати плитках додаткову жорсткість, збільшити стійкість до навантажень і забезпечити ефективне відведення водоконденсата.
Керамічна черепиця «DOMINO» володіє наступними технічними параметрами:
Розмір – 257мм х 436мм.
Вага – 4,0 кг / шт. або 50,8 кг / м².
Ухил укладання черепиці – від 10 ° до 90 °.
Колірна палітра:
натуральний червоний;
мідно-червоний ангобірованний;
винно-червоний ангобірованний;
сірий ангобірованний;
сланцевий ангобірованний;
чорний матовий ангобірованний;
сланцевий глазурований;
чорний глазурований.

Керамічна черепиця Creaton Premion

Черепиця Creaton моделі Premion, по праву вважається універсальною моделлю, так як успішно застосовується практично у всіх регіонах з різними природними умовами. Черепиця даної моделі проводиться зі спеціальних матеріалів, що дозволяють використовувати готові черепички практично при будь-яких температурних перепадах. Важливою відмінною рисою саме цієї моделі є те, що вона проводиться за спеціальною технологією, при якій форма замішується з унікальною дрібнозернистої суміші і обпалюється при температурі в 1100 градусів. Дрібнозерниста основа не дає бруду і атмосферних опадів забруднити черепички або якимось чином зруйнувати їх. Таким чином досягається максимальна стійкість черепиці до агресивних умов зовнішнього світу.
Клас якості Креатон Преміон, дозволяє використовувати цю черепицю в самих різних температурних режимах. Черепиця витримує до однієї тисячі циклів заморожування і розморожування. При цьому фізичні характеристики черепиці не порушуються. Незаперечною перевагою даної моделі є технологічність, простота кладки, технологічність і невисока ціна. Саме тому цю модель повсюдно застосовують в будівництві.
Кольорові рішення «Premion» настільки різноманітні, що практично для кожного будинку можна підібрати оптимальний варіант.

Керамічна черепиця Meyer-Holsen ZWILLING, ZWILLING JUNIOR

Неповторна по красі модель Meyer-Holsen Zwilling бездоганно пов’язує в себе економність і естетику. А якщо комбінувати її з “половинчастою” черепицею Meyer-Holsen Zwilling Junior, легко, просто і надійно можна перекрити навіть даху специфічних і важких конфігурацій.

Керамічна черепиця BRAAS Гранат

Двохжолоба керамічна черепиця BRAAS Гранат
Даний вид черепиці відрізняється своїм традиційним зовнішнім виглядом і високими показниками економічності. Завдяки великому розміру і точності виготовлення він є прикладом швидкої і раціональної укладання, будь то укладання стовпцями або з перев’язкою. Повний набір керамічних добірних елементів дозволяє здійснювати безпроблемну і швидку укладання.
Параметри:
Довжина: 44,8 см.
Ширина: 26,8 см.
Вага черепиці: 3,4 кг / шт, 38,8 – 43,9 кг / м2.
Витрата на 1 м2: 11,4 – 12,9 шт -в залежності від кута нахилу покрівлі.
Крок обрешітки: 33,8 – 38,0 см.
Оптимальний кут нахилу покрівлі: 30 ° C і більше.
Мінімальний кут нахилу покрівлі: 25 ° C (вимагає пристрою посиленої гідроізоляції).
Кольори черепиці Браас Гранат: натуральний червоний, мідний, антрацит, червона лава, каштан глазур.

Керамічна черепиця BRAAS Сапфір

Модель Сапфір – замкова черепиця, що імітує профіль «чернець-черниця»
У даній черепиці закладена історично сложівщаяся елегантність античних будівель, своєрідна покрівельна канонічність, властива тільки їй. Керамічна черепиця BRAAS Сапфір як не можна краще підходить для реставраційних робіт, коли вимоги до зовнішнього вигляду покрівлі не дозволяють відходити від естетично сформованого вигляду будівлі. Керамічна черепиця BRAAS Сапфір спочатку розроблялася в середземноморському стилі.
Параметри черепиці BRAAS Сапфір:
Довжина-434 мм
Ширина – 275 мм
Крок обрешітки – 340 мм
Корисна ширина – 202 мм
Ухил покрівлі від 10 до 90 град.
Ухил покрівлі – від 22 град.
Витрата приблизний – 14 шт / кв.м.
Вага черепиці – 3,6 кг

Керамічна черепиця MeyerHolsen Tandem / Tandem Junior

Естетичний вигляд і хороше співвідношення вартості і якості акцентують увагу на неповторності Tandem® дійсно унікальною натуральної черепиці. Вона дуже економічна в укладанні, а також ідеально підходить для використання в хребтах і розжолобках. Всі ці фактори разом створюють неспорімий аргумент на користь вибору саме цієї моделі.

Керамічна черепиця BRAAS Топаз

BRAAS Топаз – пазова прямокутна низкопрофильная черепиця

Керамічна черепиця BRAAS Топаз – прямоугольно-профільна черепиця. Традиційна пазоваякераміческая черепиця, з типово регіональним корінням півночі Німеччини. Її простий характерний профіль створює геометричну картину покриття з чіткими контурами. Керамічна черепиця BRAAS Топаз є ідеальним покрівельним матеріалом класичного формату.

Довжина – 430 мм
Ширина – 255 мм
Висота – 50 мм
Шагобрешеткі – 320 – 360 мм
Корисна ширина – 215 мм
Ухил покрівлі від 10 до 90 град.
Ухил покрівлі – від 30 град.
Витрата приблизний – 13 шт / кв.м.
Вага черепиці – 3,5 кг

Керамічна черепиця CREATON TITANIA

CREATON “TITANIA» (Титания) – великоформатна керамічна черепиця. Розмір однієї плитки становить 322мм * 515мм, що дозволяє витрачати всього лише 9 черепичек на 1 м. Кв. площі даху. Ця модель зроблена в т.зв. «Голландському» стилі, т. Е. Плитка черепиці не тільки велика, але і плоска. Звідси і один їх важливих плюсів Креатон Титания – вона досить легко монтується, за що заслужила повагу багатьох професійних покрівельників.
Черепиці «TITANIA» існує багато унікальних якостей:
величезний діапазон кутів укладання: від 10 ° до 90 °;
внутрішня поверхня профилированная, що запобігає появі вологого конденсату і, як наслідок, корозії;
великий запас рухливості кріплень (44 мм.), який дозволяє навіть такий великоформатної плоскою плитці огинати, фактично, будь-який силует навіть найскладнішої даху.
Колірна гамма CREATON “TITANIA»:
чорний глазурований;
чорний матовий ангобірованний;
сланцевий ангобірованний;
мідно-червоний ангобірованний;
темно-коричневий глазурований.
Технічні характеристики черепиці «TITANIA»:
Габарити – 324мм х 515мм.
Маса – 5,2 кг / шт. або 49,4 кг / м².
Допустимий ухил даху для монтажу черепиці від 10 ° до 90 °.

Керамічна черепиця Braas Rubin 9 v

Керамічна черепиця Braas Rubin 9 v
Керамічна черепиця Braas Рубін 9 V – це поліпшена модель великого формату із серії дуже популярної моделі черепиці Браас Рубін. Вона втілює і строгу класику, яка популярна завжди, і великий формат, що дуже зручно для об’єктів з великими площами покрівлі. Збалансований профіль підходить для дахів з невеликим нахилом. Цей варіант натуральної черепиці є більш економічним в порівнянні з попередніми форматами і чудово виглядає на схилах покрівлі. Також скорочується час на укладання черепиці.
БРААС РУБІН – ЦЕ ОСОБЛИВИЙ СТИЛЬ ДЛЯ ВАШОГО ДОМУ
Величезна різноманітність форм і кольорів черепиці дозволяє архітекторам створювати безліч прекрасних рішень. Для красивої, різноманітної поверхні даху необхідно смешивать в процесі укладання плитки з різних піддонів. У підсумку, ми отримуємо однорідний темний колір з проходженням світла по всій поверхні даху. Модель Braas Рубін 9 V також оснащена «розумним» замком, за допомогою якого можна варіювати крок дерев’яної обрешітки, що значно полегшує укладання.
Переваги елітної черепиці Braas Рубін 9 V:
Черепиця натуральна, без штучних домішок.
Завдяки спеціальній текстурі, має високу стійкість до атмосферних явищ.
Надзвичайно економічна (9,4 шт / м2).
Зручна укладання, завдяки невеликій вазі (4,0 кг / шт).
Великий розсувний зазор (30 мм) забезпечує простоту установки черепиці.
Технічні характеристики:
Розміри черепиці: 472х313мм
Витрата черепиці: ок. 9.4 шт. / М2
Вага: 1 шт. – 4,0 кг
В асортименті – 7 найбільш популярних кольорів:
-цегляний аНГОБ
-каштановий аНГОБ
-мідний ангоб
-коричневий ангоб
-антрацит аНГОБ
-чорний глазур
-тек глазур.