Компанія

Фіброцементна черепиця

Пропонуємо Вам фіброцементну черепицю на вибір

Фіброцементна черепиця СЕРІЯ MODERN

Серія «Modern» – екологічно-чисті фіброцементні листи, які мають низку переваг. Завдяки малим розмірам листів, створюється ефект керамічної черепиці. Такий матеріал не лише має привабливий, вишуканий зовнішній вигляд, а й стійкий до дощових та снігових навантажень. Основними перевагами серії Modern є чудова звукоізоляція ( в тому числі від дощу та граду), абсолютна негорючість, стійкість до ультрафіолету та привабливу ціну українського виробника. Асортимент серії «Modern», налічує 6 стильних кольорів, які дозволять поєднати покрівлю з будь-яким фасадом. Фіброцементні листи чудово підійдуть для покрівлі даху зі складною геометрією.

 

 

Розмір,мм 1130х585
Товщина,мм 5,8
Вага,кг 7,7
Корисна ширина, мм 1050
Корисна довжина, мм 460
Корисна площа, м² 0,48
Висота хвилі, мм 40
Кількість рейок для одного листа, шт. 1

 

 

Фіброцементна черепиця СЕРІЯ RENAISSANCE

Серія «Renaissance» – фіброцементні листи, які відрізняються екологічною чистотою, без залишку вторинної сировини. Матеріал спеціально розроблений з урахуванням факторів, що впливають на надійність покрівлі в різних кліматичних умовах. Волокнисто-цементні листи володіють стійкістю до іржі, вицвітання, гниття чи розвитку моху, адже на них не затримується бруд та конденсат. Завдяки оптимальним розмірам листів, забезпечується зручність при монтажі та низьку ціну при оновленні даху. Серія включає 6 сучасних та стійких кольорів, на які виключений вплив ульрафіолетових променів. Завдяки цьому, можна оновити покрівлю на будь-який смак, яка відмінно поєднуватиметься з будь-яким фасадом.

 

 

Розмір, мм 1130х1000
Товщина,мм 5,8
Вага,кг 13,1
Корисна ширина, мм 1050
Корисна довжина, мм 850
Корисна площа, м² 0,89
Висота хвилі, мм 40
Кількість рейок для одного листа, шт. 1

 

 

Фіброцементна черепиця СЕРІЯ CLASSIC

Серія «Classic» – відмінне рішення облаштувати даху Вашого будинку. Ця серія зможе задовольнити будь-який бюджет, а завдяки своїм розмірам, ніколи не втратить своєї актуальності. Серія «Classic» володіє високою стійкістю до погодних умов, шумо-ізоляції, ультрафіолету, немає запаху та не накопичує конденсат, що виключає розвиток моху на покрівлі. Ще одною перевагою є те, що фіброцементні листи, можна монтувати на місце старого шиферу, зробивши лише незначні зміни у дерев’яній конструкції, не переробляючи її повністю. Це допоможе значно заощадити на оновленні даху. Завдяки виключно натуральним компонентам, з яких виготовляються листи, ви отримаєте екологічно-чисту покрівлю з міцного та довговічного матеріалу.

Розмір, мм 1130х1750
Товщина,мм 5,8
Вага,кг 23
Корисна ширина, мм 1050
Корисна довжина, мм 1550
Корисна площа, м² 1,63
Висота хвилі, мм 40
Кількість рейок для одного листа, шт. 2